הובלת משרדים בגבעתיים
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

מעבר של משרד בגבעתיים לרוב מתקשר אצלנו עם שתי מילים: כאב ראש. זה מצריך תכנון, יכולות שינוע וכוח פיזי וגוזל זמן יקר שלרובנו אין. ובשורה התחתונה זמן שווה כסף. תוסיפו לדאגה הזאת את המורכבות של אזור המגורים, את הצורך בלמצוא מוביל אמין ואת הביטוח לחפצים, ואז תנשמו עמוק וקחו אופטלגין כי יש פתרון. מהובלת בתים באשקלון ועד הובלת משרדים בגבעתיים. באתר הובלות באביב, יעזרו לכם לתכנן את ההובלה שלכם עד לפרטים הקטנים כולל: מציאת הנתיבים והשעות האופטימאליים ביותר לביצוע המעבר, איזה ביטוח מציעה החברה במקרה של פגיעה בחפצים? עד כמה החברה אמינה? עד כמה הצוות מיומן? וכמה זה אמור לעלות כך שלכם יישאר לתאם את היום והשעה ולצאת לדרך.

 

הובלת משרד בגבעתיים במחיר ללא תחרות
שירות 24 שעות
מחירים החל מ 300 ש”ח למשרד קטן בגבעתיים
אפשרות הובלה באמצעות מנוף

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

 

אז מתבצעת הובלה של משרד בגבעתיים?

פשוט מאוד, אתם מזינים באתר את הפרטים האישיים שלכם, סוג ההובלה ולאן אתם מבקשים לעבור והמערכת מחפשת עבורכם את אנשי השירות המקצועיים ביותר, חיפוש המתבסס על המלצות מלקוחות שכבר התנסו עם החברות. האתר יספק לכם את כל המידע שתצטרכו לדעת על אותם אנשי מקצוע, ויזכיר לכם, אילו שאלות חשוב שיישאלו בתהליך. כאשר החישוב להצעת המחיר לוקח בחשבון שיקולים כמו: באיזה קומה המעבר? האם יש גישה נוחה למקום? האם יש מעלית? ושיקולים נוספים על מנת לתת את הצעת המחיר המדויקת ביותר עבור הלקוח. הכול כדי להקל עליכם בתהליך ולהגיע לתוצאות מקסימאליות. כאשר הדגש של האתר הוא חווית לקוח חיובית.

 

מה אתם מקבלים מזה?

הובלות באביב מציעה לכם מגוון שירותים שיקלו עליכם אפילו יותר עם תהליך המעבר וילוו אתכם מהרגע הראשון. החל מהאריזה של הציוד, הסימון שלו וסידורו בצורה היעילה ביותר במשאית, מתן הציוד עצמו הנדרש לאריזה, ובמידת הצורף אף נותנים לכם פתרונות של עיצוב הבית או המשרד על מנת לאפשר לכם להמשיך את סדר היום שלכם בעבודה או בבית כרגיל ולהתעסק בדברים החשובים באמת. שירותים אלו מוצעים כמעט לכל הסקטורים הזקוקים לכך: אלו הזקוקים להובלות קטנות, סטודנטים שקצרים בכסף, הובלות משרדים לעסקים, הובלות בהתראה של מהיום להיום. וכמובן לקוחות פרטיים המעוניינים לעבור בראש שקט.

 

מעבירים את המשרד – היעד-גבעתיים!

בואו נחזור אל הובלות משרדים בגבעתיים. אומרים שמי שמשנה מקום משנה מזל וגבעתיים היא עיר שממוקמת 10 דקות מהרעש, המרכזיות והאקשן של תל אביב אבל מציעה בעצמה המון שקט ורוגע ואופציות לקידום עסקית אך יחד עם זאת רוב הכבישים, הדירות והפרוזדורים בה הם נמוכים וצרים ולכן חשוב להיעזר במי שמכיר טוב את תנאי השטח ואת הצרכים שלכם בתור בעלי עסק. אז אם אתם מעוניינים בחוויה רגועה, זולה, נוחה ועם צוות מקצועי ואדיב, באביב הובלות ישמחו לתת לכם את הצעדים להם אתם זקוקים כדי להתחיל את המעבר ברגל ימין

 

לייעוץ והצעת מחיר אונליין