קרטונים למעבר דירה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

קרטונים למעבר דירה בחינם – רק דרך הפורטל שלנו!

מתכננים מעבר דירה? כבר יודעים איך תארזו את הכול? אם התשובה לשאלה השנייה היא לא, כדאי שתתחילו לתכנן גם את זה, משום שהדבר האחרון שאתם רוצים להיתקע איתו זה שלל פריטים שאין לכם איך לארוז. אתם צריכים להזמין ארגזים להובלה, ואמנם במקרה של קרטונים למעבר דירה מחיר אספקתם יכול להרתיע אתכם – זה לא המצב כשמזמינים מובילים דרך פורטל הובלות באביב. אנחנו לא רק מוצאים לכם את המובילים המנוסים והמומלצים ביותר שיש בארץ, אלא גם דואגים שיספקו לכם ארגזים בחינם וללא תשלום נוסף – כן כן, קראתם נכון! רק איתנו אפשר לעשות הובלות בזול ובתנאים המשתלמים ביותר שיש, וזאת הבטחה שאנחנו מתכוונים לקיים!

קרטונים למעבר דירה בחצי מחיר – למזמינים הובלה דרכנו!
הטבות והנחות ברכישת קרטונים למזמינים הובלה דרכנו
הנחות מיוחדות למעבר דירות 5 חדרים ומעלה – חייגו לשמוע פרטים זה לא עולה כסף 🙂
קרטונים לאריזה במחירים הכי זולים – בהתחייבות
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

קרטונים למעבר דירה בחינם

איך מקבלים קרטונים להובלות בחינם?

זה פשוט – רק מזמינים דרכנו מובילים ולא צריך אפילו לחפש איפה משיגים קרטונים למעבר דירה. הדבר היחידי שאתם צריכים לברר זה האם המוביל שהפננו אליכם כלל בהצעת המחיר שלו אספקת קרטונים, וכמובן לבקש את כמות הקרטונים הנדרשת לכם. לאחר מכן קבעו איתו את מועד קבלת הקרטונים, וזה הכול – תוכלו להירגע ולהיות עם ראש שקט. שימו לב שגם אחרי שמצאתם מוביל שמספק קרטונים למעבר דירה השוואת מחירים היא עדיין דבר שצריך לעשות, משום שיתכן כי תמצאו מוביל אחר שמספק קרטונים + שירותי אריזה והובלה במחיר משתלם אף יותר. למזלכם אנחנו כבר עושים בשבילכם את כל התהליכים, ואתם רק צריכים לבחור מובילים מומלצים מבין אלו שנפנה אליכם.

 

כמה עולה קרטונים למעבר דירה?

שלא כמונו, יש חברות הובלה שגובות תשלום על הזמנת קרטונים ומספקות כמות ספציפית של ארגזים, כך שאם דרושים לכם פחות קרטונים, תצטרכו לשלם גם על אלה שאין לכם צורך בהם. ברוב המקרים מחירון קרטונים למעבר דירה של מובילים מעיד על כך שהם מספקים 50 קרטונים בעלות של 250-350 שקלים, משמע כל קרטון עולה בסביבות 5-7 שקלים. לכמות קטנה יותר תצטרכו לעיתים לשלם יותר, אך איתנו לא תצטרכו לשלם כלל – הכי משתלם להזמין מובילים וקרטונים דרך הפורטל שלנו.

 

איפה קונים ארגזים למעבר דירה?

כל היופי זה שדרכנו לא צריך לקנות את הקרטונים – מקבלים אותם בחינם בהזמנת הובלה, ועל כן לא צריך אפילו לחפש מי ימכור לכם אותם. מובילים מומלצים שתזמינו דרכנו יוכלו לספק לכם את הקרטונים מספר ימים לפני המעבר או ביום המעבר עצמו, ואם תרצו יש גם אפשרות שיארזו במקומכם את כל החפצים שלכם. על אף שהקרטונים ניתנים בחינם, שימו לב ששירותי האריזה הם בתשלום נוסף, וניתן להוסיף לכך גם שירותי פריקה בעלות זולה ומשתלמת במיוחד.

 

אילו ארגזים למעבר דירה מספקים המובילים?

רוב המובילים עובדים עם קרטונים גליים או דו גליים. בקרטון חד גלי יש שכבה גלית שמפרידה בין חלקו הפנימי לחיצוני, ואפשר ממש לראות אותה. המבנה הזה גורם לקרטון להיות חזק ועמיד יותר ביחס לקרטונים אחרים, וכשמדובר בקרטון דו גלי זה נכון על אחת כמה וכמה. בקרטון הדו גלי יש 3 שכבות מישוריות ושתי שכבות גליות, כך שהוא חזק פי 2 מהקרטונים החד גליים. קרטונים קטנים למעבר דירה יהיו לרוב חד גליים, והגדולים יהיו דו גליים. גודל סטנדרטי של קרטון למעבר דירה הוא 60/40/40, והוא מתאים לביגוד או להעברת כלים. יש גם קרטונים גדולים למעבר דירה והם מתאימים לחפצים מאסיביים יחסית שלא נכנסים לקרטונים קטנים יותר.

 

למה לא לחפש קרטונים למעבר דירה משומשים?

רוב האנשים בוחרים להתעלם מההמלצה לבחור בקרטונים חדשים וחזקים, ומחפשים קרטונים משומשים בחנויות או במכולת השכונתית. בכך הם מנסים לחסוך כסף, אך באמת שלא צריך לעשות זאת, במיוחד כשיש חברות הובלה כמונו שיכולים לספק לכם אותם בחינם. הבעיה עם קרטונים למעבר דירה יד שניה היא שהם לא חזקים מספיק כדי להכיל כלים כבדים, לא רק משום שהם בלויים, אלא גם משום שהשתמשו בהם למטרות אחרות – קרטונים של חנות בגדים לא עמידים כמו קרטונים להובלת כלי מטבח, וחבל שבאמצע המעבר ייפתח הקרטון מלמטה והכול ייפול וישבר – מנעו זאת מראש והשתמשו בקרטונים חזקים וחדשים שמיועדים למעבר דירה.

קרטונים למעבר דירה בנתניה

קרטונים למעבר דירה בחינם

קרטונים למעבר דירה בהרצליה

קרטונים למעבר דירה בחינם

קרטונים למעבר דירה בירושלים

קרטונים למעבר דירה בחינם

קרטונים למעבר דירה בתל אביב

קרטונים למעבר דירה בחינם

קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה

קרטונים למעבר דירה בחינם
לייעוץ והצעת מחיר אונליין