הובלות באבן יהודה
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הובלה זולה באבן יהודה עבור כל סוג של הובלה

הובלות באבן יהודה בזול הן לא חלום, כל עוד מבצעים אותן עם חברת הובלות באביב! זאת משום שמה שחשוב לנו בראש ובראשונה זה לחסוך לכם כסף על הוצאות מיותרות שלא דרושות לכם, ולכן כדאי לכם מאוד לדעת מה סוג ההובלה הדרושה לכם וכמה היא עשויה לעלות לכם. לשם כך אנו מציגים בפניכם את המידע הבא בנוגע למחירים של חברת הובלות מומלצת באבן יהודה, שלהם תוכלו לצפות כשתזמינו דרכנו מובילים באבן יהודה.

כל סוגי ההובלות באבן יהודה במחירים הכי זולים!
החל מ-200 ש”ח להובלה קטנה
למה אנחנו?
שירות הובלה מהיום להיום
שירות 24/7 – עובדים גם בלילה
העברת דירות משרדים ופריטים בודדים
הובלות קטנות של רהיטים ומוצרי חשמל כולל הרכבה/התקנה
ביטוח מלא על כל התכולה 
השירות בפריסה ארצית – מאבן יהודה לכל הארץ

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7933-592

הובלה ואריזת דירה באבן יהודה

אריזת דירה והובלה באבן יהודה

המועצה המקומית אבן יהודה

אבן יהודה היא מועצה מקומית שנוסדה בשנת 1932, אולם הוכרזה כמועצה מקומית רק בשנת 1950. מאז ועד היום כמות התושבים שבה עולה בכ-2,000 – 3,000 תושבים מדי שנה, כשכיום מתגוררים בה כ-13,500 תושבים. בתחום המושבה נמצא כפר הנוער הדסים של ויצו הדסה, ויחד איתו גם באר גנים, שכונת תל צור ושכונת עין יעקב.

כמה עולה הובלת דירה באבן יהודה?

חברת הובלות באבן יהודה יכולה לספק לכם משאית גדולה עם כמה סבלים שיבצעו את העבודה במהירות ובבטחה, אולם ישנה גם אפשרות של הובלה עם טנדר ו-2 סבלים במקרה של הובלת דירה קטנה. עם זאת, משום שרוב הבתים באבן יהודה הינם בתי קרקע או בתי קוטג’, לרוב לא תידרש לכם הובלה באמצעות מנוף באבן יהודה, ועל כן המחיר לא יהיה גבוה כפי שאתם עלולים לצפות.

הובלת דירה בת 5 חדרים בגודל ממוצע של 120 מ”ר יכולה להסתכם ב-2,500 שקלים בלבד, ואפילו הובלה של דירת 6 חדרים או בית פרטי עם 2-3 קומות יכולה לעלות לכם אך ורק 3,000 שקלים. המחירים האלה אינם כוללים אריזה, אולם תוכלו להזמין שירות של הובלה ואריזה באבן יהודה עם תוספת של 22-50 שקלים לארגז, או במקרה של ציוד שביר, 28-55 שקלים.

מה העלות של הובלת בית עסק באבן יהודה?

בין שדרושה לכם הובלת משרד באבן יהודה או הובלת בית עסק באבן יהודה, גם כאן תוכלו לצאת עם תחושה חיובית מבחינת המחיר שתזכו לו. למרות שהובלה של בית עסק יכולה להיות מלחיצה, שכן היא תגזול מכם ימי עסקים, אצלנו תוכלו לקבל שירות מהיר במיוחד של הובלה לכל חלקי הארץ, יחד עם אפשרות של פירוק והרכבה בזול. השירות המהיר הינו חשוב מכיוון שכל יום עסקים שתאבדו יגרום לכם להפסד כספי גדול יותר מאשר זה שתשלמו על ההובלה עצמה, ועל כן מומלץ שבמקרה הזה לא תחסכו על ההובלה ותזמינו את השירות המקצועי והאמין שלנו.

הובלת משרד קטן של חדר אחד יכולה להסתכם למשל בעלות מינימלית של 400 שקלים, ומחירה עשוי להגיע ל-1,200 בלבד אם יש צורך בפירוק והרכבה ושירותים נוספים. במקרה של בית עסק גדול יותר בן 3-4 חדרים המחיר יכול להסתכם ב-1,800 שקלים בלבד, ועם שירות של פירוק והרכבה יוכל להגיע ללא יותר מאשר 3,000 שקלים.

מה מחיר הובלות מיוחדות באבן יהודה

אם דרוש לכם שירות של הובלת משטחים באבן יהודה או הובלת מכולה באבן יהודה, תשמחו לשמוע שגם את אותו תוכלו לקבל דרכנו, ולא רק במחיר זול, אלא גם מעכשיו לעכשיו בכל יום בשבוע ובכל שעה ביום. הובלות מיוחדות דורשות ידע מקצועי שיש אך ורק לחברת הובלות מנוסה, ולכן אל תסמכו על מוביל פרטי ולא מוכר שיעשה עבורכם הובלה שכזו בדרך בטוחה ונכונה.

העלות הזולה ביותר להובלה מיוחדת תהיה לרוב 200-350 שקלים, וזה לא משנה אם אתם צריכים הובלה של חומרי בניין, הובלת ציוד מחשבים או הובלת מטבח באבן יהודה. בנוגע להובלת תוצרת חקלאית המחיר עשוי להיות טיפה גבוה יותר, בסביבות ה-400 שקלים ומעלה, אולם לרוב המחירים לא יעלו על 650 שקלים, כשכאן מדובר על הובלת פריטים כבדים כמו בטון, וזה כולל העמסה ופריקה.

כמה עולות הובלות קטנות באבן יהודה

לעיתים נדרשת  הובלת רהיטים באבן יהודה שמצריכה רק הובלה של פריטים בודדים, כמו הובלת ספה, הובלת פסנתר או הובלת כספת באבן יהודה. להובלות שכאלה מומלץ להזמין טנדר וסבל אחד או שניים בלבד, בהתאם לגודל הפריט שיש להעביר, שכן אין צורך להוציא כסף מיותר על שירותים שלא יהיה לכם צורך בהם, כמו הובלה במשאית באבן יהודה או הובלה עם מנוף. שירות שכזה יכול להתאים גם במקרה של הובלות לסטודנטים באבן יהודה אשר צריכים להעביר מיטה בודדת ליעד חדש.

עבור הובלות קטנות שכאלה תקבלו מחיר זול במיוחד שלרוב לא יעבור את 500 השקלים ולעתים יסתכם אף בפחות – 200 שקלים בלבד. יחד עם זאת הובלות קטנות מסוימות עשויות להצריך אריזה קפדנית לשם שמירה על שלמות הפריטים, כמו למשל במקרה של הובלת כלי נגינה באבן יהודה. הבשורה המשמחת היא שגם הובלה שכזו תעשה לכל היותר ב-500 שקלים, וזה כולל אפילו מערכות תופים שלמות.

מהי העלות של הובלה ואחסנה באבן יהודה

לא כל הובלה מגיעה ליעד שהינו בית, משרד או מיקום חדש, ולעתים נדרשת אחסנה של פריטים שונים, כמו למשל במקרה של אדם שנפטר או אם המעבר למיקום החדש יתבצע בשלב מאוחר יותר. לשם כך תוכלו לקבל דרכנו גם שירות של הובלה + אחסנה באבן יהודה, והפריטים שלכם יחכו עד אשר תחליטו להעביר אותם למקום אחר.

לרוב שירותים שכאלה נדרשים על ידי משרדים או תכולת דירה כמו בדוגמה שתוארה, והעלות לאחסנה הינה חודשית. עבור מחסן לתכולת בית פרטי למשל תוכלו לקבל הצעה של 1,200 שקלים לכל הפחות לחודש, בעוד שמחסן להשכרה עבור תכולת עסק יכול לעלות לכם בסך הכל 400 שקלים בחודש.

הובלות מאבן יהודה לשאר חלקי הארץ

מוביל מומלץ באבן יהודה לאו דווקא ידרוש תוספת מחיר להובלה אל מחוץ לאבן יהודה, והדבר החשוב באמת הוא שההובלה תיעשה בדרך המהירה והיעילה ביותר. המובילים המקצועיים שלנו מכירים את כל הארץ לאורכה ולרוחבה, ולפניכם הדרכים המומלצות לביצוע ההעברה העתידית שלכם אל היעד החדש.

לאן מתבצעת הובלה מאבן יהודה דרך הנסיעה המומלצת עבור הובלה מאבן יהודה מרחק הנסיעה המשוער מאבן יהודה
הובלה מאבן יהודה להרצליה

הובלת משרדים ובתי עסק כולל פירוק והרכבה

מסלול מומלץ להובלה דרך כביש 4 20 ק”מ
הובלה מאבן יהודה לרעננה

הובלה קצרה בזמן מהיר מהרגיל

הובלה דרך כביש 4 14.5 ק”מ
הובלה מאבן יהודה לכפר סבא

הובלות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

נסיעה ישירה דרך כביש 4 15 ק”מ
הובלה מאבן יהודה לפתח תקווה

כולל אפשרות של הובלה מהיום

הובלה תתבצע דרך כביש 4 וכביש 5, למעט בשעות העומס, בהן ההובלה תיעשה דרך כביש 4 בלבד 31 ק”מ
הובלה מאבן יהודה לירושלים

הובלה בזמנים שנוחים לקהילה הדתית, עם התחשבות בזמני התפילות

הובלה דרך כביש 1 90 ק”מ
הובלה מאבן יהודה לתל אביב

מומלץ לשקול הובלה בשעות שלפנות בוקר או בשעות הלילה כדי להימנע מהפקקים שבעיר

נסיעה ישירה דרך כביש 2 30 ק”מ
הובלה מאבן יהודה לחיפה

הובלה במשאית או בטנדר, כולל שירות סבלות

ללא מעבר בכבישי אגרה, ההובלה תתבצע דרך כביש 2 וכביש 70 82 ק”מ
הובלה מאבן יהודה לבאר שבע

הובלה למרחק גדול לא תייקר את המחיר בהכרח

הובלה דרך כביש 4 וכביש יצחק רבין / כביש 6 137 ק”מ